Letnie warsztaty rzeźbienia w drewnie - ZAPISY ZAKOŃCZONE

Letnie warsztaty rzeźbienia w drewnie - ZAPISY ZAKOŃCZONE ZAPISY ZAKOŃCZONE

Zapraszamy uczniów klas 6-8 i szkół średnich do wzięcia udziału w letnich warsztatach rzeźbienia w drewnie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-9 lipca 2021 r. w wiatraku "Michał" przy Skwerze Krimpen w Kościanie, pod okiem artysty-rzeźbiarza Pana Mariana Malińskiego. Zajęcia będą w godzinach 11:00-14:00.

Zapisy na warsztaty pod nr tel. 608 147 409 lub osobiście w tymczasowej siedzibie Muzeum - ul. Bernardyńska 2, budynek 5a, pokój 304.

Warunkiem udziału dziecka/ podopiecznego jest podpisanie przez rodzica/ opiekuna prawnego i dostarczenia do siedziby Muzeum, zgody oraz zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu warsztatów. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Pliki ze zgodą na udział, regulamin oraz klauzula RODO do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Logo samorządu Miasta Kościana. Plakat Jeśli jesteś uczniem klasy 6-8 szkoły podstawowej  lub uczysz