Dzisiaj jest 24 Lipca 2019, Środa, imieniny obchodzą:
sprawdź prognozę dla Kościana

Mobilne Muzeum Multimedialne

Dodano: 03 grudnia 2018

Zapraszamy w dniach 14-15 grudnia 2018 r. na kościański rynek do obejrzenia Mobilnego Muzeum Multimedialnego przygotowanego z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z okazji Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

W piątek 14 grudnia w godzinach od 12.00 do 18.00 oraz w sobotę 15 grudnia w godzinach od.10.00 do 16.00 będzie można nieodpłatnie zwiedzić wyjątkową ekspozycję Mobilnego Muzeum Multimedialnego.

Urządzenia najnowszej generacji, setki archiwalnych fotografii i dokumentów, fragmenty historycznych filmów, hologramy, nowoczesne animacje i interaktywne aplikacje tworzą fascynującą narrację poświęconą Niepodległej, zapraszając osoby zwiedzające do wspólnej wędrówki w czasie i przestrzeni.

Niezwykłe spotkanie z historią odbywa się w mobilnym module ekspozycyjnym, przystosowanym do podróży po całym kraju. To właśnie w tej nowoczesnej formie można obejrzeć wystawę przygotowaną z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w ramach uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podróż Muzeum Multimedialnego po Polsce ma na celu włączenie się w świętowanie wspomnianego jubileuszu, dopełniając swym przesłaniem lokalne obchody. Każdy odwiedzający wystawę będzie mógł złożyć swój podpis w okolicznościowej Księdze, powstałej z okazji stulecia odzyskania Niepodległości. 

Zobacz oficjalny spot Mobilnego Muzeum Multimedialnego kliknij tutaj

Zobacz oficjalną stronę Mobilnego Muzeum Multimedialnego kliknij tutaj